Poťah SpinLord Ozelot PRO

Kód: SL5674-B18 SL5674-B20 SL5674-B21 SL5674-P18 SL5674-P20 SL5674-P21 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: SpinLord
€35,90 €29,90 bez DPH
Vyberte FARBU poťahu
Vyberte HRÚBKU špongie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

SpinLord Ocelot Pro je vylepšená verzia modelu Ocelot.

Táto guma je jednoznačne jednou z najrýchlejších gúm z Číny bez "továrenského tuningu". Zároveň je veľmi šetrný k rotácii a ľahko sa ovláda.

Novinkou vo verzii Pro je fialová stredne tvrdá špongia (tvrdosť približne 44 - 46 stupňov).

Ponúka veľmi silný zabudovaný efekt rýchlostného lepidla, ale zároveň poskytuje na túto rýchlostnú triedu nečakane vysokú kontrolu loptičky, a to aj pri pasívnych úderoch a podseknutých loptičkách. Umožňuje tiež jedovaté otáčanie. Vo všetkých týchto aspektoch je lepšia ako modrá huba prvej verzie modelu Ocelot.

Vrchná guma modelu Ocelot má lepšiu priľnavosť ako väčšina iných nelepivých útočných gúm, ale zatiaľ nie je klasifikovaná ako lepivá. Je tiež pružnejšia ako porovnateľné gumy z Číny.

Ocelot je dokonale prispôsobený európskej technike hry. Je viac ako dostatočne rýchly na to, aby útočil s veľkou silou, a stále má dostatočnú kontrolu, aby mohol hrať aj podsekávané lopty. V porovnaní s porovnateľne tvrdým modelom SpinLord Irbis II a oveľa mäkším modelom SpinLord Tanuki je Ozelot Pro celkovo rýchlejší vďaka ešte rýchlejšej špongie.

Samozrejme, treba tiež úprimne povedať, že hodnoty účinnosti niektorých silne lepivých gúm Friendship nedosahuje. V porovnaní s inými nelepivými gumami sú však výrazne vyššie.

Táto guma sa vyrába v Číne, ale špongia aj vrchná guma boli vyvinuté v Japonsku. Konečná kontrola kvality sa ako vždy vykonáva v Nemecku, aby sme mohli zaručiť najlepšiu možnú kvalitu každej gumy.

Hmotnosť tejto gumy sa pohybuje v nadpriemernom rozsahu. Ak existuje skutočná nevýhoda modelu Ocelot Pro, je to okrem vyššej ceny aj mierne vyššia hmotnosť (pre porovnanie: je porovnateľná s hmotnosťou gúm Friendship, ako sú Battle II, Bloom Power atď.).

Nakoniec je tu samozrejme otázka, ako sa SpinLord Ozelot Pro a podobný Lion Vanquish dajú porovnať priamo s gumami z Nemecka a Japonska.

Gumy Ozelot Pro a Lion Vanquish jednoznačne prevyšujú gumy staršej konštrukcie z Nemecka a Japonska, a to z hľadiska kvality aj hrateľnosti. Iba súčasné drahé špičkové výrobky z Nemecka a Japonska sú o niečo rýchlejšie/dynamickejšie, ale aj ťažšie hrateľné - presné umiestnenie loptičky ako pri Ozelot Pro a Lion Vanquish nedosahuje žiadna guma z Nemecka alebo Japonska.

V priamom porovnaní s gumami DERWIND, ktoré ponúkame, sú gumy Ozelot Pro a Lion Vanquish oveľa lepšie vo všetkých ohľadoch.

To platí ešte viac v porovnaní s konkurenčnými výrobkami z Číny, ako sú Friendship Presto Speed a Palio AK 47 blue / red.

 

PARAMETRE

Rýchlosť 14
Kontrola 7,5
Poznámka rýchly poťah aj bez fabrického tuningu

Dodatočné parametre

Kategória: Poťahy
Rýchlosť poťahu: OFF- > OFF+
Tvrdosť špongie: Medium
Typ poťahu: Soft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: