O spoločnosti

Vítame Vás v našom internetovom obchode StolnyTenis.sk

Pokiaľ ste si vybrali nejaký tovar z nášho sortimentu, môžete si ho vyzdvihnúť aj osobne v našej modernej predajni na Šafárikovej 3187/14C v Galante,  alebo Vám ho pošleme na dobierku niektorou z ponúkaných prepravných spoločnosti za veľmi výhodné podmienky. Ďalšou možnosťou je platba vopred na niektorý z našich účtov a následné doručenie objednaného tovaru.

20220613_151321 (Malé)
Predajňa StolnyTenis.sk - Galanta


Trocha našej histórie 


Naša firma pôsobí na trhu už od roku 1993, ako dovozca a predajca športových potrieb. Zo začiatku sme sa špecializovali na rôzne loptové športy ako je futbal, hádzaná, volejbal a iné loptové športy. Od začiatku sme boli výhradným dovozcom vtedajšej prémiovej a v tej dobe najväčšej futbalovej značky UMBRO. 

V roku 1996 naša spoločnosť podpísala kontrakt na výhradné zastúpenie švédského výrobcu stolnotenisových potrieb STIGA. A od toho roku sa venujeme stolnému tenisu, ktorý sa stal aj hlavným a jediným zameraním našej spoločnosti. Do tejto značky už roky obliekame množstvo klubov zo Slovenskej stolnotenisovej špičky a aj množstvo klubov z krajských a okresných súťaži. 

V roku 2019 keď svet postihla pandémia COVID19, sme pre našich zákazníkov spustili náš nový internetový obchod StolnyTenis.sk, a na základe spätnej väzby od našich dlhoročných zákazníkov sme rozšírili ponuku o ďalšie popredné stolnotenisové značky. 

Ešte v tom roku sme začali priamu spoluprácu s nemeckými výrobcami Dr. Neubauer a Der Materialspezialist. Nadviazali sme spoluprácu so značkou DONIC. 
V roku 2020 sme ďalej rozširovali náš sortiment a začali sme priamu spoluprácu s popredným svetovými výrobcami TIBHAR a NITTAKU, SpinLord. Rozšírili sme ponuku o značku GEWO, Revoltution. 
V roku 2021 sme ešte ďalej rozširovali náš sortiment o kórejskú značku XIOM.

Ale najväčšou udalosťou roku 2021 bolo uvedenie vlastnej rady výrobkov značky Lat-X na Európsky trh, ktorá kvôli prémiovej kvalite hneď získala priazeň stolných tenistov. ECO Cleaner zaradom zbieral vysoké hodnotenia a výborné recenzie. 

Kde nás nájdete 

Nájdete nás v Galante, na Šafárikovej ulici 3187/14C, kde máme veľkoobchod aj maloobchodnú predajňu. Väčšinu tovaru máme na sklade, keďže zásobujeme športové predajne na celom Slovensku, našimi zákazníkmi sú aj športové kluby, hlavne stolnotenisové, školy, centrá voľného času, internetoví predajcovia ako aj jednotlivci. Nefungujeme ako sprostredkovateľ, ale ako oficiálny a výhradný dovozca a predajca prestížnych športových značiek, ktoré zastupujeme na území SR. Financujeme aj všetky reklamné kampane na podporu predaja, ako aj sponzoring významných športových podujatí a klubov, ktoré propagujú naše výrobky.