Booster - FALCO Tempo Platinium Booster / 150ml

Kód: F281121
Neohodnotené
Značka: Falco
€41,90 €34,90 bez DPH
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

Najnovší booster od výrobcu FALCO! Úplne bez VOC, dokonca aj pri použití sa nevykazuje počas testovania, neposkytuje žiadny pozitívny výsledok v VOC. S účinkom takmer tri mesiace je tento booster najrýchlejší zo svojej generácie! Booster zvyšuje celkovú spinovú a rýchlostnú charakteristiku stolnotenisového poťahu a vytvára veľmi príjemný dotyk s loptou.

Je to verejné tajomstvo, ale boostery používajú všetci top hráči na svete.

TEMPO PLATINIUM BOOSTER je ešte lepší a rýchlejší ako TEMPO LONG BOOSTER. Bol vyvinutý hlavne na moderné tvrdé špongie aby znásobil ich efekt.
Používajte len na špongiu. Ideálna aplikácia je 1 vrstva a po ďalších 8 až 12 hodinách podľa potreby naneste druhú vrstvu. Pri aplikácii Tempo Platinium Boosteru už jedná vrstva má výrazný efekt, druhá vrstva tento efekt znásobuje. Po aplikácii je nutné počkať kým sa poťah narovná, môže to potrvať aj niekoľko dní. 


Vďaka medovej konzistencii tento booster má zvláštnosť, že najviac zmäkčuje tvrdé poťahy a tým sú viac elastické a dynamické ! Tento booster veľmi tvrdé špongie dokáže zmäkčiť aj o niekoľko stupňov. 


POZOR!

  1. Booster zvyšuje hrúbku poťahu. Celková hrúbka poťahu by nemala presiahnuť 4mm (guma+špongia) na všetkých súťažiach ITTF
    Stále je to zodpovednosť hráča skontrolovať hrúbku poťahu.
  2. S tenzorovými poťahmi je potrebné zaobchádzať opatrnejšie, lebo tieto poťahy sú už fabricky boostované a je potrebné pri týchto poťahoch použiť menšie množstvo boostru

 

Objem:    150ml

Trvanie efektu:    8-12 týždňovDodatočné parametre

Kategória: Lepenie / Čistenie / Údržba
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: