PROFI raketa Nittaku Mima Ito Carbon + Nittaku Fastarc G1 + Nittaku Moristo SP

Kód: 4TT212903_PP2070_PP2093
Neohodnotené
Značka: Nittaku
€260,80 €217,30 bez DPH
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

lepenie

!
Hotová raketa !
Cena je už za hotovú raketu s nalepenými poťahmi a ochrannou páskou po obvode

 

Parametre / komu by som túto stolnotenisovú raketu odporučil
Originálna raketa, s ktorou aktuálne hrá Nr. 3. hráčka sveta z japonská - Mima Ito. Na forhandovej strane má útočný rýchly poťah Nittaku Fastarc G1 v hrúbke 2.0mm, na backhandovej strane má Mima Ito poťah Nittaku Moristo SP, čo je rýchly útočný sendvič, s ktorým sa dá aktívne útočiť.
Komu odporúčame aktívní hráči, profesionálni hráči
Drevo NITTAKU Mima Ito Carbon 
Poťah Fh NITTAKU Fastarc G-1
Poťah Bh NITTAKU Moristo SP
Rýchlosť OFF- > OFF+

 nittaku_mima_ito_carbon_1034px

Fastarc G-1 Moristo SP
NITTAKU Fastarc G-1
je veľmi rýchly poťah s vynikajúcimi spinovými vlastnosťami. Táto precízna guma je určená pre agresívnych útočníkov, je vhodná pre hráčov v blízkosti stola, ktorí ocenia silný spin s prvým topspinom. Kontrola loptičky je vynikajúca napriek tomu, že ide o vysokorýchlostný poťah. Poťah s ktorým už roky hrá aj hráčka, ktorá je na 3 mieste svetového rebríčka, japonka Mima Ito
NITTAKU Moristo SP

Každý, kto videl japonskú superhviezdu Mima Ito v akcii, vie o potenciáli krátkych pupienkov (sendvičov) pre ofenzívnych hráčov v blízkosti stola. Spoločnosť Nittaku v spolupráci s ESN vyvinula jednu z najzaujímavejších ksendvičov na trhu.
Špongia s tvrdosťou 30° je veľmi mäkká, ale keďže je pod enormným napätím, poskytuje veľmi vysokú rýchlosť. Táto dynamická špongia bola skombinovaná so špeciálne vyvinutými krátkymi pupienkami, ktoré umožňujú veľmi vysoký spin. Moristo SP tak uľahčuje nielen klasické blokovanie a protiútoky, ale umožňuje aj otváranie topspinov v reakcii na backspinové údery.

 

Mima Ito Carbon NITTAKU Mima Ito Carbon

Mima Ito je v Japonsku absolútnou hviezdou. Malá Japonka je považovaná za absolútneho postrachu Číny svojou agresívnou hrou so sendvičom a v minulosti dokázala vyhrať takmer proti každému hráčovi z Činy. S hrou Mima Ito Carbon teraz japonskí vývojári z Nittaku uviedli na trh perfektnú čepeľ na hranie so sendvičom.

Drevo Mima Ito Carbon sa dodáva so štruktúrou 5 + 2 dýky. Dve uhlíkové vrstvy vytvárajú potrebnú silu a potenciu. Čepeľ má vysokú základnú rýchlosť a pomerne tvrdý dotyk. Bola špeciálne vyvinutá pre hráčov ako Mima Ito, ktorí hrajú blízko pri stole s tvrdými blokmi a protiúdermi, ako aj tvrdými údermi a hľadajú priame body.

 

Profesionálne lepenie
Každé drevo lepíme profesionálne použitím VOC FREE vodovým lepidlom LAT-X, ktoré vytvára pružnú latexovú vrstvu medzi drevom a poťahom čím vytvára pocit "tunovania" . Lepís sa použitím 2 vrstiev lepidla na drevo a 2 vrstiev na poťah, čo zaručuje vždy dokonalý lep a dlhodobý dynamický účinok stolnotenisovej rakety .  Po nalepení drevo je lisované v špeciálnom stolnotenisovom lise po dobu minimálne 12 hodín. 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové rakety
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: