• Poťah Butterfly Dignics 80

Poťah Butterfly Dignics 80

79,90€
  • Bez DPH: 66,58€
  • Výrobca: Butterfly
  • Kód produktu: 111980
  • Dostupnosť: Skladom

Rýchlosť OFF > OFF+
Tvrdosť špongie Tvrdá
Typ poťahu Soft

NOVINKA BUTTERFLY 2020

DIGNICS 80 pozdvihne vašu hru na inú úroveň. Je vyrobený technológiou

Spring Sponge X, čo je vylepšená verzia Spring Sponge s ešte väčšou elasticitou. Unikátny vrchná guma so zosilnenou vrstvou proti rýchlemu opotrebeniu poskytuje mimoriadny pocit loptičky na rakete. DIGNICS 80 poskytuje rovnováhu medzi rýchlosťou a kontrolou, ktorá je veľmi vysoká predovšetkým v pasívnych úderoch. Mäkký pocit loptičky na rakete pri úderoch je sprevádzaný extrémnymi rotáciami. Poťah je svojimi vlastnosťami umiestnený presne medzi poťahy DIGNICS 05 a 64. Má strednú letovú krivku a vyhovuje hráčom, ktorí preferujú kontrolu. Hlavnou prednosťou poťahu je to, že loptičky z neho letia priamo v smere pohybu rakety.

DIGNICS 80 dokáže podržať loptičku na rakete dlhšie vďaka svojim výborným vlastnostiam. Vyniká skvelým pocitom loptičky pri príjmu podania alebo v kontratopspinových výmenách. Navyše útočné údery môžu byť zahrané s oveľa väčšou presnosťou ako v minulosti, takže sú oveľa efektívnejšie.

Technológia výroby

DIGNICS 80 je vyrobený pomocou novej technológie Spring Sponge X, ktorá je výsledkom deväťročného vývoja. Cieľom je dosiahnuť väčšiu dynamiku a silu. Tiež výdrž poťahu je dlhšia oproti poťahom s technológiou Spring Sponge. Výsledkom je rozdiel v dynamike a rýchlosti. Spring Sponge X je kľúčovou technológiou na dosiahnutie výborných vlastností poťahu DIGNICS 80.

Boli vybrané vrúbkami s kódom No.80. Rovnaké ako majú poťahy TENERGY 80. Z cca 200 vzoriek boli vybrané také, ktoré najlepšie sedia v kombinácii s technológiou Spring Sponge X. Tieto vrúbky sú známe pre možnosť vložiť maximum rotácie do loptičky. Výsledkom vývoja je použitie špongie s tvrdosťou 40 stupňov. To je o 4 stupne viac, než je použité u poťahu TENERGY 80. Ale vďaka vylepšeným vlastnostiam získate o 14% viac flexibility pri rovnakej tvrdosti a váhe. Navyše poťah nie je ťažký, takže ho zvládnuť aj hráči zvyknutí na TENERGY 80. Tvrdšie špongiu u DIGNICS 80 v porovnaní s TENERGY 80, ale váha je takmer rovnaká. DIGNICS 80 má tvrdosť 40 stupňov, TENERGY 80 potom 36 stupňov.

Vrchná guma sa tiež vylepšila. Teraz možno do loptičky ľahšie vložiť ešte viac rotácie, čo je dôležitá vlastnosť pri hre s plastovými loptičkami. Loptička zostáva na poťahu o niečo dlhšie vďaka unikátnej pružnosti. Navyše, bola výrazne zvýšená odolnosť gumy .

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!