Double Fish loptičky ... wow, sú naozaj dobré !

Double Fish loptičky ... sú naozaj tak dobré ? ... áno, sú !

Značku Double Fish v našich končinách "ortodoxní pingpongisti" určite poznajú ... ale väčšina z nich asi nevie, že vo svetovom stolnom tenise už desaťročia patria medzi absolútnu špičku. Hlavne v Číne je to prémiová značka, ktorá dodáva od podlahy až po stoly na všetky väčšie podujatia, v krajine, kde stolný tenis je národným športom a je tam skoro viac stolných tenistov ako v Európe obyvateľov.

Double Fish v posledných rokoch patrí už aj medzi absolútnu svetovú špičku, a už na všetkých svetových podujatiach sú vidieť striedavo loptičky DHS a Double Fish. Ich úspech potvrdilo aj to, že sa stali zmluvnými a oficiálnymi loptičkami Majstrovstiev sveta, Olympijských hier a všetkých svetových podujatí WTT. 

V roku 2022 sme boli na WTT Budapešť, kde sa nám podarilo dostať do VIP sekcie, a sedeli sme prakticky hneď pri stoloch. Ako pozornosť sme dostali loptičky Double Fish a mohli sme si nechať aj loptičky, ktoré počas zápasu vyleteli od stola. Hneď po návrate sme loptičky ihneď vyskúšali a boli sme nadšení z ich kvality. Ešte ten týždeň sme odslovili výrobcu a objednali na skúšku niekoľko stoviek loptičiek.
V roku 2023 sa nám podarilo úspešne naviazať aktívnu spoluprácu s touto renomovanou spoločnosťou doviezli sme prvých niekoľko desiatok tisíc loptičiek Double Fish. 

Samozrejme sme všetky loptičky aj ihneď otestovali 😉

Double Fish V111F V40+ PREMIUM 3***

Double Fish_V111F WO

V111F V40+ Premium

súťažné 3-hviezdičkové ABS loptičky V111F patria medzi absolútnu špičku v loptičkách na stolný tenis. Na výrobu týchto loptičiek výrobca používa výberový high-quality ABS materiál, z tohto dôvodu sa vyznačujú hlavne prémiovou kvalitou, dokonalou guľatosťou, vždy konzistentným a rovnakým odskokom. Loptičky majú drsný povrch čo iba znásobuje množstvo rotácie ktoré dokáže hráč vyvinúť. Sú ideálne pre moderný stolný tenis, podporujú topspinových hráčov.

Dodávajú sa v rovnakej kvalite a zložením v bielej farbe, ale čo je obrovská výhoda aj v oranžovej farbe, čo ocenia hlavne kluby, kde sú svetlé steny a biela loptička sa stráca. 

 • prémiová kvalita, high-quality ABS plast
 • dokonalý tvar
 • dlhá výdrž a životnosť
 • dodávané v bielej a oranžovej farbe
 • ideálny odskok 
 • najpredávanejšie a najrozšírenejšie súťažné loptičky

 

Double Fish V111F V40+ Original WTT 3***

V111F_WTT

V111F V40+ Original WTT

to najlepšie z najlepších. Loptičky pre vrcholové svetové podujatia dôsledne selektované a vyberajú sa iba tie najlepšie kusy, kde je minimálna odchýlka od ideálnych parametrov s dokonalou guľatosťou.
Aj keď už súťažné 3* loptičky V111F sú výborné ... tak tieto sú priamo dokonalé 😊

 • Dokonalá váha.
  Pri výberových loptičkách je povolená odchýlka 0,02g
 • Dokonalý odskok. 
  Pri prémiových loptičkách je ideálny odskok 240-265mm. Výberové loptičky V111F WTT môžu mať povolenú odchýlku max 5mm !!! čo ich radi do absolútnej špičky medzi loptičkami 
 • Dokonalé rozmery. 
  Povolený rozmer súťažnej loptičky je 40,00 - 40,55mm. 
  WTT loptičky aj v tomto segmente patria medzi TOP, z dôvodu selektovanej tolerancie max  0,05mm !

 

Loptičky pre tých, ktorí chcú to najlepšie.

Tréningové loptičky Double Fish V211F 40+  2**

2 star Double Fish

Tréningové 2-hviezdičkové loptičky V211F 40+

Nikdy som netrénoval dlhodobo s tréningovými loptičkami, lebo medzi súťažnou loptičkou a tréningovou loptičkou bol stále veľký rozdiel a diametrálne odlišné herné vlastnosti, čo mi nevyhovovalo.

Maximálne prekvapenie bolo, keď som skúsil 2* tréningové loptičky Double Fish V211 V40+. Je to naozaj iba krok k súťažnej loptičke, a podľa mňa veľa súťažných loptičiek iných značiek zďaleka nedosahuje kvality 2* loptičiek V211F ! 

Nemal som problém s nimi odtrénovať jeden celý tréning. Keď som na konci tréningu dal so sparingom  tréningový zápas s loptičkou V111F WTT, až vtedy som si všimol, že 2* loptička má nižší odskok a je pomalšia ako prémiová ... a to som mal prémiovú WTT loptičku ! Takže 2* V211F fakt výborná kvalita

Loptičky sú veľmi kvalitné. Sú guľaté. Sú z ABS plastu. Sú tvrdé. Majú pekný pravidelne rovnaký odskok.

 • tréningové loptičky kvalitatívne na úrovni súťažných
 • prémiový ABS materiál
 • rovnaký konzistentný odskok 
 • dostupné v bielej aj oranžovej farbe 

 • Ideálne pre kluby ktoré majú tvrdšie ABS súťažné loptičky 
  Ideálne pre kluby ktoré hľadajú prémiové tréningové loptičky 
  Ideálne pre náročných hráčov

 

Tréningové loptičky Double Fish V201F 40+  1*

1 star_O_W

Tréningové 1-hviezdičkové loptičky V201F 40+

Asi jedny z najkvalitnejších 1-hviezdičkových tréningových loptičiek, ktoré som kedy skúšal. Tieto loptičky sú ideálne pre tréning s deťmi, pre školy, pre kluby kde vychovávajú mládež a potrebujú naozaj trvácne loptičky.
Oproti 2* loptičkám sú pomalšie, s nižším odskokom. 

 • kvalitné tréningové loptičky 
 • veľká výdrž a trvácnosť, sú vhodné pre tréning s mládežou
 • je ideálna pre domácnosti a hobby hráčov 
 • dostupné v bielej aj oranžovej farbe 
 • výborný pomer cena / kvalita

 

 

Kompletná ponuka loptičiek Double Fish
 

https://www.stolnytenis.sk/balls:double-fish/