Súťažné loptičky Double Fish PAR40+ Paris olympic balls / 6 ks

Kód: PAR40
2 hodnotenia
Značka: Double Fish
€19,90 €16,60 bez DPH
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Ako jediní v Európe sme dostali možnosť predaja oficiálnych loptičiek skoro rok pred zahájením Olympijských hier Paris 2024

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

Olympic game

Jediné oficiálne loptičky olympijských hier Paris 2024 

Double Fish PAR40+ limitovaná edícia súťažných loptičiek pre Paríž 2024 PAR40+3 stars ball bola schválená ITTF a teraz je oficiálne uvedená na trh Ako výhradný dodávateľ stolnotenisových loptičiek pre Olympijské hry 2024 v Paríži a Paralympijské hry 2024 v Paríži bude spoločnosť Double fish poskytovať oficiálne loptičky pre tieto dve športové podujatia, čím zaručí kvalitu loptičiek a zážitok športovcov z hry.

Od 90. rokov minulého storočia sa Double fish dostávajú z Guangzhou z Ázie do sveta a poskytujú súťažné vybavenie pre majstrovstvá sveta v stolnom tenise, majstrovstvá sveta družstiev v stolnom tenise, svetový pohár družstiev v stolnom tenise, Ázijské hry, Svetové univerzitné hry a ďalšie významné podujatia. Na majstrovstvách sveta 1995 v Tianjine bola spoločnosť Double fish svedkom toho, ako čínske družstvo mužov v stolnom tenise predviedlo jedenásť protiútokov na opätovné získanie - majstrov; na majstrovstvách sveta v stolnom tenise 2022 v Chengdu bola spoločnosť Double fish v stolnom tenise svedkom toho, ako čínske družstvo mužov dosiahlo 10 majstrovských titulov za sebou. Pred olympijskými a paralympijskými hrami v Paríži v budúcom roku sa stolný tenis Double fish objavil aj ako určená súťažná loptička na Majstrovstvách sveta v stolnom tenise 2023 v Durbane v Juhoafrickej republike, ktoré sa uskutočnia od 20. do 28. mája tohto roku.

Okrem poskytnutia loptičiek pre olympijské a paralympijské hry 2024 v Paríži spoločnosť Double fish poskytuje aj loptičky pre sezóny 2023 a 2024 série WTT feeder, ako aj stoly pre niektoré z grandslamových podujatí WTT 2024, šampionát WTT a finále WTT.

  V roku 2024 oslávi Double fish 70. výročie svojho vzniku. Vďaka spoločnému úsiliu našich klientov, priateľov a fanúšikov sme veľmi radi, že náš stolný tenis po 16 rokoch opäť zažiari na olympijských hrách, a tešíme sa na túto vzrušujúcu udalosť. Budeme pokračovať v globálnom partnerstve so Svetovou stolnotenisovou federáciou WTT, aby sme spoločne podporovali rozvoj stolného tenisu na celom svete.

 

Double Fish PAR40+ ***

Posledný vývoj v loptičkách pre stolný tenis. Loptičky sú selektované  aby mali ten najdokonalejší tvar, rozmer a hmotnosť. Sú vyrábané z toho najkvalitnejšieho ABS plastu. Majú dokonalo predvídateľnú trajektóriu a odskok. Sú jedinými oficiálnymi loptičkami pre letné olympijské hry v roku 2024 v Paríži. 

  • Dokonalý tvar, rozmer a hmotnosť

  • Dokonalá trajektória a odskok

  • Vyrobené z najkvalitnejšieho ABS plastu

Ako jediní v Európe sme dostali možnosť skoro rok pred zahájením hier vám dať možnosť vyskúšať tieto prémiové loptičky.

PAR40+

 

 

SKLADOM OD 08.11.2023

Dodatočné parametre

Kategória: Loptičky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: