PROFI raketa TIBHAR Samsonov FORCE PRO + Evolution MX-P / Evolution FX-P

Kód: 4TT212790_T014606_T014656
Neohodnotené
Značka: Tibhar
€150,70 –10 %
3721 tibhar samsonov force mxp fxp
€150,70 –10 % €135 €112,50 bez DPH
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

lepenie

!
Hotová raketa !
Cena je už za hotovú raketu s nalepenými poťahmi a ochrannou páskou po obvode

 

Parametre / komu by som túto stolnotenisovú raketu odporučil
Veľmi rýchla kombinácia, s ktorou hrala aj legenda Vladimír Samsonov. Útočná topspinová kombinácia prekvapí nejedného stolného tenistu
Komu odporúčame pokročilí hráči, aktívní hráči, profesionálni hráči
Drevo TIBHAR Samsonov Force PRO
Poťah Fh TIBHAR Evolution MX-P
Poťah Bh TIBHAR Evolution FX-P
Rýchlosť OFF > OFF+

 

MX-P FX-P
TIBHAR Evolution MX-P
Táto verzia poskytuje najvyššiu dynamiku a robí tak z MX-P najrýchlejší poťah z rady EVOLUTION. Vďaka dokonalému nastaveniu geometrie pupienkov sa nám podarilo vyrobiť poťah s väčšou pružnosťou, ktorá dodáva útočiacim loptám extra energiu. Vďaka tejto špecifickosti je MX-P veľmi dobre prispôsobená hre každého hráča, pričom nerobí žiadne ústupky, pokiaľ ide o rýchlosť a spin. Čas kontaktu loptičky s drevom je pri MX-P o niečo dlhší ako pri referenčných poťahoch, čo prináša oveľa viac citu.
TIBHAR Evolution FX-P
FX-P je najflexibilnejšia a najmäkšia verzia poťahu z rady EVOLUTION. Tento poťah poskytuje veľa citu a kontroly v každej hernej situácii. FX-P je vysoko výkonný poťah, čo dokazuje obrovský zvuk vznikajúci pri topspinových úderoch. Povrch poťahu je bohatý na spiny a jej mäkká špongia s vysokým katapult efektom poskytuje dostatočnú silu potrebnú na variabilnú topspinovú hru. Hráča, ktorý rád útočí v blízkosti stola a pri riskantnej hre nie je ochotný pripustiť žiadnu loptičku, poteší jemné vyladenie povrchu gumy s mäkkou špongiou EVOLUTION FX-P.

 

ForcPro TIBHAR Samsonov Force PRO
nové drevo niekoľkonásobného majstra Európy a víťaza Svetového pohára zaujme svojimi rozmanitými rýchlostnými rezervami. Vonkajšie vrstvy Limba jej dodávajú citeľnú a potrebnú silu a rýchlosť. Stredné a centrálne vrstvy umožňujú vynikajúcu kontrolu loptičky a dostávajú tak súpera pod tlak. Jedná sa o jedno z najpredávanejších driev TIBHAR

 

Profesionálne lepenie
Každé drevo lepíme profesionálne použitím VOC FREE vodovým lepidlom LAT-X, ktoré vytvára pružnú latexovú vrstvu medzi drevom a poťahom čím vytvára pocit "tunovania" . Lepís sa použitím 2 vrstiev lepidla na drevo a 2 vrstiev na poťah, čo zaručuje vždy dokonalý lep a dlhodobý dynamický účinok stolnotenisovej rakety .  Po nalepení drevo je lisované v špeciálnom stolnotenisovom lise po dobu minimálne 12 hodín. 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové rakety
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: