PROFI raketa TIBHAR DYNAMIC J7 + Evolution EL-D / Evolution MX-D

Kód: 4TT212984_T015406_T014896
3 hodnotenia
Značka: Tibhar
€168 –10 %
Tibhar Jorgic J7 MXD ELDpsd
€168 –10 % €150 €125 bez DPH
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

lepenie

!
Hotová raketa !
Cena je už za hotovú raketu s nalepenými poťahmi a ochrannou páskou po obvode

 

Parametre / komu by som túto stolnotenisovú raketu odporučil
Veľmi rýchla kombinácia, určená pre moderný stolný tenis s množstvom spinu. Útočná topspinová kombinácia prekvapí nejedného stolného tenistu
Komu odporúčame pokročilí hráči, aktívní hráči, profesionálni hráči
Drevo TIBHAR Dynamic J7
Poťah Fh TIBHAR Evolution MX-D
Poťah Bh TIBHAR Evolution EL-D
Rýchlosť OFF- > OFF+

 

MXD_1 ELD
TIBHAR Evolution MX-D
Ide o vylepšenú verziu poťahu Evolution, ktorú je ťažké vylepšiť. Cieľom bolo nájsť optimálnu rovnováhu medzi výkonom poťahu MX-P a rotáciou poťahu MX- S. Základným rozdielom je úplne nová ''RED ENERGY SPONGE'', ktorá v kombinácii s topsheetom podobným MX-P prináša predĺženie doby zotrvania, čo znamená mäkší dotyk a príjemnejší pocit a zároveň veľmi silný katapult efekt, najmä počas útočných topspinov. Napriek tvrdej špongii získate mäkký pocit, ktorý otvára veľa možností pre skúsených hráčov.
TIBHAR Evolution EL-D
Špongia verzie Evolution EL-D ponúka vyššiu dynamiku s mäkším pocitom a ukazuje svoju obrovskú silu, najmä pri topspine. Verzia Evolution EL-D hrá výrazne inak ako takisto vynikajúce verzie EL-P a EL-S a z hľadiska výkonu, spinu a rýchlosti sa dokonca vyrovná top modelom MX-P a MX-S.

 

Dynamic_J7 (Malé) TIBHAR DYNAMIC J7
Celodrevo Darka Jorgića je tvrdý útočný nástroj s dokonalým citom. Silnejšie dyhy jadra vytvárajú obrovskú silu, zatiaľ čo tenšie vonkajšie dyhy poskytujú jemné doladenie z hľadiska tenkého dotyku, tvrdosti a kontroly nad loptičkou. Darko Jorgić je slovinský stolný tenista, ktorý je známy svojou nekompromisnou bekhendovou slučkou.

 

Profesionálne lepenie
Každé drevo lepíme profesionálne použitím VOC FREE vodovým lepidlom LAT-X, ktoré vytvára pružnú latexovú vrstvu medzi drevom a poťahom čím vytvára pocit "tunovania" . Lepís sa použitím 2 vrstiev lepidla na drevo a 2 vrstiev na poťah, čo zaručuje vždy dokonalý lep a dlhodobý dynamický účinok stolnotenisovej rakety .  Po nalepení drevo je lisované v špeciálnom stolnotenisovom lise po dobu minimálne 12 hodín. 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové rakety
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: