Poťah Friendship DRAGON-F hard

Kód: FS2810225 FS2810226 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Friendship
€22,90 €19,10 bez DPH
Vyberte FARBU poťahu
Vyberte HRÚBKU špongie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

NOVINKA 2022

Vrchná guma je lepivá ako zvyčajne (dokonca dosť silná, takmer na úrovni modelu Battle II), ale otvorená pórovitá špongia nie je vyrobená samotnou značkou Friendship, a preto je na túto značku nezvyčajne pružná, katapultovo silná a rýchla.

Zdá sa, že ide o ďalší vývoj špongie Presto Speed. Stupeň tvrdosti tejto verzie Dragon-F je podľa nášho odhadu približne 46 stupňov.

V porovnaní so staršími modelmi Friendship je však vrchná guma pružnejšia, a preto môže lepšie podporovať útočné vlastnosti špongie.

Celkové herné vlastnosti sú o niečo európskejšie ako u Battle II a Bloom Power, keďže Dragon-F je dynamickejší a katapultovanejší, dokonca aj v porovnaní s Battle II Province. Určite existujú aj rýchlejšie poťahy, ale nie od spoločnosti Friendship a nie od iných značiek z Číny.

Hodnoty rotácie sú o niečo nižšie, ale stále veľmi pôsobivé. Topspiny sa s Dragon-F dajú hrať s veľkou rotáciou, ale v porovnaní s modelom Battle II / Bloom Power je Dragon-F slabší pri čopoch. Bohužiaľ, vysoký katapultovací efekt je trochu rušivý, keď ste zvyknutí na čínské poťahy , ale je určite menší katapult ako pri japonských alebo nemeckých poťahoch. 

Dragon-F je tiež pomerne náročný na hranie, na rozdiel od Battle II / Bloom Power by mohol nevyhovovať hráčom nižších úrovní kvôli katapultovému efektu. Pasívne údery, ako sú blokové lopty, nie je také ľahké zahrať, podseknuté lopty len pripraviť útočný úder. Celkovo vidíme Dragon-F skôr ako forhendový poťah pre hráčov stredných a vyšších úrovní a len na vyšších úrovniach ako bekhendovú gumu pre veľmi agresívnych útočných hráčov. Tento poťah je ideálny pre hráčov, ktorí hrajú rýchle topspiny s krátkymi pohybmi ruky.

Ako sa dalo očakávať od spoločnosti Friendship, Dragon-F je trochu ťažšia guma.

Kvalita spracovania je vynikajúca, rovnako ako pomer cena/výkon....

Dodatočné parametre

Kategória: Poťahy
Rýchlosť poťahu: OFF- > OFF+
Tvrdosť špongie: Hard
Typ poťahu: Soft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: