Poťah Butterfly Dignics 64

Kód: BTF494 BTF495 BTF366 BTF367 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Butterfly
€79,90 €66,60 bez DPH
Vyberte FARBU poťahu
Vyberte HRÚBKU špongie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.4.2024 19.4.2024 19.4.2024 19.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

NOVINKA BUTTERFLY 2020

DIGNICS 64 pozdvihne vašu hru na inú úroveň. Je vyrobený technológiou Spring Sponge X, čo je vylepšená verzia Spring Sponge s ešte väčšou elasticitou. Unikátny vrchná guma so zosilnenou vrstvou proti rýchlemu opotrebeniu poskytuje mimoriadny pocit loptičky na rakete.

DIGNICS 64 je najrýchlejší poťah s najväčšou dynamikou z radu poťahov Dignics. Jeho letová krivka je veľmi nízka a odporúčame ho hráčom, ktorí chcú dostať súpera pod tlak všetkými údermi.


Hlavnou prednosťou poťahu je to, že loptičky z neho letia priamo v smere pohybu rakety. DIGNICS 64 dokáže podržať loptičku na rakete dlhšie vďaka svojim výborným vlastnostiam. Vyniká skvelým pocitom loptičky pri príjmu podania alebo v kontratopspinových výmenách. Navyše útočné údery môžu byť zahrané s oveľa väčšou presnosťou ako v minulosti, takže sú oveľa efektívnejšie.


Technológia výroby


DIGNICS 64 je vyrobený pomocou novej technológie Spring Sponge X, ktorá je výsledkom deväťročného vývoja. Cieľom je dosiahnuť väčšiu dynamiky a sily. Tiež výdrž poťahu je dlhšia oproti poťahom s technológiou Spring Sponge. Výsledkom je rozdiel v dynamike a rýchlosti. Spring Sponge X je kľúčovou technológiou na dosiahnutie výborných vlastností poťahu DIGNICS 64. Boli vybrané vrúbkami s kódom No.64. Rovnaké ako majú poťahy TENERGY 64.

Z cca 200 vzoriek boli vybrané také, ktoré najlepšie sedia v kombinácii s technológiou Spring Sponge X. Tieto vrúbky sú známe pre možnosť vložiť maximum rotácie do loptičky. Výsledkom vývoja je použitie špongie s tvrdosťou 40 stupňov. To je o 4 stupne viac, než je použité u poťahu TENERGY 64. Ale vďaka vylepšeným vlastnostiam získate o 14% viac flexibility pri rovnakej tvrdosti a váhe. Navyše poťah nie je ťažký, takže ho zvládnuť aj hráči zvyknutí na TENERGY 64. Tvrdšie huba u DIGNICS 64 v porovnaní s TENERGY 64, ale váha je takmer rovnaká. DIGNICS 64 má tvrdosť 40 stupňov, TENERGY 64 potom 36 stupňov. Vrchná guma sa tiež vylepšila. Teraz možno do loptičky ľahšie vložiť ešte viac rotácie, čo je dôležitá vlastnosť pri hre s plastovými loptičkami. Loptička zostáva na poťahu o niečo dlhšie vďaka unikátnej pružnosti. Navyše, bola výrazne zvýšená odolnosť vrchnej gumy.

Dodatočné parametre

Kategória: Poťahy
Rýchlosť poťahu: OFF > OFF+
Tvrdosť špongie: Hard
Typ poťahu: Soft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: