Drevo Stiga Cybershape WOOD

Kód: 1600-0801-35 1600-0801-37 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: STIGA
€119,90 €99,90 bez DPH
Typ držania
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.5.2024 29.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

Stiga CYBERSHAPE WOOD

  • Útočné drevo na stolný tenis s revolučným, patentom chráneným a dizajnovo chráneným tvarom, ktorý poskytuje optimalizovanú úderovú plochu. 
  • Výsledkom symbiózy exkluzívnych materiálov, jedinečného dizajnu Cybershape, je flexibilné drevo, ktoré sa hodí pre niekoľko rôznych herných štýlov. 
  • Vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi hráčmi STIGA, aby optimálne fungovala so širokou škálou poťahov na stolný tenis STIGA.
  • Podľa meraní z testov vykonaných v spolupráci s KTH má Cybershape väčší sweet spot umiestnený vyššie na čepeli ako štandardný tvar, ktorý poskytuje viac sily v úderoch bez straty kontroly nad loptičkou. 
  • Rukoväte sú vyrobené z najkvalitnejšieho talianskeho dreva a majú drsnosť povrchu, ktorá zabezpečuje optimálny úchop bez pocitu klzkej rukoväte. 
  • Továrensky lakovaný povrch a hmotnosť: 80-85 g bez troch prídavných závaží, ktoré umožňujú prispôsobiť hmotnosť a vyváženie.


Revolučný dizajn "Cybershape" od spoločnosti STIGA Sports 

Budúcnosť je tu! Cybershape Wood je druhé drevo na stolný tenis z rodiny Cybershape s revolučným tvarom, ktorý doviedol Trulsa Möregårdha do finále Svetového pohára 2021. Cybershape Wood je továrensky lakované útočné drevo, ktorá je zložená z piatich exkluzívnych drevených vrstiev a vyvinuté tak, aby optimálne spolupracovala so širokou škálou stolnotenisových poťahov STIGA. Vďaka tomu je Cybershape Wood drevom, ktorá vyhovuje väčšine herných štýlov.

Okrem jedinečného dizajnu Cybershape, ktorý prináša väčší sweet spot a optimalizovanú úderovú plochu, poskytuje tento tvar aj jasné výhody, pokiaľ ide o vývoj hry a zlepšovanie technických zručností. Šesť hrán čepele uľahčuje viditeľnosť a hľadanie správneho uhla pomocou rôznych úderov. Hráči aj tréneri profitujú z toho, že môžu ľahko vidieť a uistiť sa, že uhol čepele je správny na začiatku a na konci forhendovej slučky alebo že hráč má pálku v správnom uhle pri príjme. Cybershape Wood je ideálna čepeľ na začiatok kariéry a pomôže vám aj pri ďalšom napredovaní až na elitnú úroveň.


Pre koho je určenézačiatočníci, profíci
Zaradenie raketyOFF- > OFF
Počet vrstiev5
Rýchlosť78
Kontrola76
Drevo Stiga Cybershape WOOD

Optimálná úderová plocha a väčší sweet spot

Náš výskum ukázal, že pre väčšinu hráčov je optimálna úderová plocha v hornej polovici čepele. Preto sme optimalizovali úderovú plochu tak, aby bola väčšia v porovnaní s tradičným tvarom hornej polovice čepele a o niečo menšia v dolnej polovici, aby sa zachovala rovnováha čepele.

V spolupráci s Kráľovským technologickým inštitútom (KTH) sme testovali aj vibračné vlastnosti čepele Cybershape, t. j. ako sa čepeľ pohybuje. Testy ukázali, že Cybershape má väčší sweet spot umiestnený vyššie na čepeli ako štandardný tvar, ktorý poskytuje väčšiu silu pri úderoch bez straty kontroly nad loptičkou.

Optimalizovaná úderová plocha pre hru nad stolom

Keďže loptička zvyčajne dopadá na hornú polovicu rakety (backhand aj forehand), práve v tomto bode Cybershape skutočne vyniká. Jednou z charakteristických vlastností konštrukcie Cybershape je, že pri returne a krátkej hre sa k povrchu stola priblížite na celých 6,5 cm úderovej plochy v porovnaní s 2,5 cm pri okrúhlej čepeli. Vďaka tomu máte väčšiu šancu dostať sa ku krátkemu podaniu a returnu.  


Vďaka jedinečnému tvaru Cybershape je tiež jednoduchšie dostať umiestnenie loptičky na požadovanú úderovú plochu pri podaní. Vďaka uhlom Cybershape máte automaticky k dispozícii šesť rohov ako základ, na ktorý sa môžete zamerať, podľa toho, koľko a aký typ rotácie chcete.

Drevo Stiga Cybershape WOOD

Drevo TOP-Kvality dodá stabilitu rukoväte

Cybershape Wood je k dispozícii s tromi rôznymi rukoväťami: Master/Concave, Classic/Straight a Pen/Penhold.

Rukoväte pre Cybershape Wood sú vyrobené z dreva najvyššej kvality a majú drsnosť povrchu, ktorá zabezpečuje optimálnu úchopovú plochu bez pocitu klzkej rukoväte.

Šošovka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a prešla procesom, vďaka ktorému mení farbu v závislosti od svetla a uhla rakety

Drevo Stiga Cybershape WOOD
Drevo Stiga Cybershape WOOD

Kombinácia vrstiev dreva a rôznych gúm vytvára dynamický systém rakety

Cybershape Wood spolu s rôznymi poťahmi STIGA vytvára niekoľko možných dynamických systémov rakiet. Cybershape Wood sa skladá z 5 starostlivo vybraných drevených vrstiev, ktoré sú vyvinuté tak, aby fungovali v symbióze s niekoľkými rôznymi poťahmi a boli schopné vyhovieť väčšine herných štýlov. Cybershape Wood je v kombinácii s mäkšími a pomalšími gumami ideálnou úvodnou raketou na začiatku kariéry a zároveň je vhodná aj pre skúsenejších hráčov, ktorí preferujú veľkú kontrolu a cit pri každom údere.

Ak uprednostňujete silu pri úderoch, odporúčame kombinovať čepeľ s tvrdšími gumami. S čepelou Cybershape Wood môžu aj hráči, ktorí hľadajú väčšiu rýchlosť pri hre, vytvoriť potrebnú silu v kombinácii s tvrdšími a hrubšími gumami.

Dodatočné parametre

Kategória: Dreva
Počet vrstiev: 5
Tempo: OFF-
Zloženie: Celodrevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: