Drevo Stiga Cybershape Carbon CWT Truls Edition

Kód: 1600-0203-35 1600-0203-37 1600-0203-36 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: STIGA
€279,90 €233,30 bez DPH
Typ držania
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

Dnešní hráči stolného tenisu si starostlivo vyberajú raketu na stolný tenis a pri hľadaní optimálnej rakety je potrebné zvážiť množstvo parametrov. Zahŕňa to všetko od výberu materiálu, dreva a konštrukcie až po vzhľad a kombináciu čepele a gumy. Rozhodujúcim faktorom je rozloženie hmotnosti a vyváženie čepele. Pre mnohých hráčov je čoraz dôležitejšie nájsť tú správnu hmotnosť čepele, aby dosiahli optimálny výkon. A čoraz viac hráčov chce mať tiež možnosť upravovať a prispôsobovať hmotnosť aj vyváženie podľa vonkajších okolností aj vlastných preferencií.

 

CWT Technology (Vlastné)

Vďaka technológii STIGA Custom Weight Technology môžete rýchlo a jednoducho nastaviť a prispôsobiť vyváženie a hmotnosť rakety pomocou malých magnetických závaží s hmotnosťou 3, 6 a 9 gramov, ktoré ľahko pripevníte na vnútornú stranu v spodnej časti rukoväte.

Keď môžete nastaviť hmotnosť čepele, môžete tiež regulovať hmotnosť rakety, ktorá spolu s veľkosťou rakety a silou v ťahu vytvára kinetickú energiu. To znamená, že ťažšia raketa vytvára pri danej rýchlosti väčšiu silu a kinetickú energiu. To dáva hráčom možnosť meniť charakter rakety v závislosti od vašich individuálnych preferencií a ďalších vonkajších faktorov. Na to, či je hra v určitom zariadení rýchla alebo pomalá, vplýva široká škála faktorov. Zvoľte napríklad hmotnosť 9 gramov, ak hráte vo veľkej aréne, teda v prostredí, ktoré je vnímané ako pomalé, alebo hmotnosť 3 gramy, ak hráte v malom tréningovom zariadení alebo v inom prostredí, kde sa hra zdá byť rýchlejšia. STIGA CWT vám umožňuje začať dolaďovať raketu pre konkrétne zariadenie už počas rozcvičky. V závislosti od vašich individuálnych preferencií a štýlu hry si teraz môžete nastaviť svoju raketu k dokonalosti. Vďaka tomu je ideálna aj pre hráčov počas vývoja, pretože môžete ľahko upraviť hmotnosť, keď hľadáte viac sily a rýchlosti, namiesto toho, aby ste prešli na úplne novú raketu.

Rozsiahly výskum a niekoľko štúdií v našom laboratóriu a testovacom centre sa uskutočnilo v spolupráci s profesionálnymi stolnými tenistami, ktorí reprezentujú STIGA.

 

 

Prispôsobenie rovnováhy podľa vašich osobných preferencií

Podľa toho, kde sa nachádza ťažisko čepele, sa hovorí o čepeli s vysokým ťažiskom, s nízkym ťažiskom alebo o neutrálne vyváženej čepeli. Ak sa ťažisko nachádza smerom k hornej časti čepele, hovorí sa o vysokom ťažisku - ak je naopak v spodnej časti, ide o nízke ťažisko. To, čo rôzni hráči preferujú, je veľmi individuálne a závisí od ich štýlu hry, predchádzajúcich skúseností a hmotnosti gumy. Hmotnosť rôznych gúm sa tiež líši, takže možnosť nastavenia hmotnosti čepele vám dáva možnosť prispôsobiť sa a nájsť práve tú ideálnu rovnováhu pre vás.

  • Nižšia celková hmotnosť je vhodná pre hráčov, ktorí sa držia blízko pri stole a uprednostňujú rýchlu hru.

  • Väčšia hmotnosť vytvára väčšiu kinetickú energiu, čo vedie k silnejším úderom.

The revolutionary STIGA CWT - Custom Weight Technology is patent-pending

Vyvazenie (Vlastné)

 

 


 

BiigerSurface (Vlastné)

Celková plocha čepele je totožná s plochou klasickej čepele rozmerov 157x150mm, z toho dôvodu sa nemusíte obávať
 vyššej váhy kompletnej rakety pri použití rovnakých poťahov

Vďaka jedinečnému tvaru Cybershape je tiež jednoduchšie dostať loptičku na požadovanú úderovú plochu pri podávaní. Vďaka uhlom Cybershape máte automaticky k dispozícii šesť rohov ako základ, na ktorý sa môžete zamerať v závislosti od toho, koľko a aký typ rotácie chcete.

closedToTable (Vlastné)

Optimalizovaná úderová plocha bližšie k povrchu stola 

Keďže loptička zvyčajne dopadá na hornú polovicu rakety (backhand aj forehand), práve v tomto bode Cybershape skutočne vyniká. Jednou z charakteristických vlastností konštrukcie Cybershape je, že pri returne a krátkej hre sa k povrchu stola priblížite na celých 6,5 cm úderovej plochy v porovnaní s 2,5 cm pri okrúhlej čepeli. Vďaka tomu máte väčšiu šancu dostať sa ku krátkemu podaniu a returnu.

 

HittingArea (Vlastné)

Optimalizovaná úderová plocha zväčšená o 11%

 Náš výskum ukázal, že pre väčšinu hráčov je optimálna úderová plocha v hornej polovici čepele. Preto sme optimalizovali úderovú plochu tak, aby bola väčšia v porovnaní s tradičným tvarom hornej polovice čepele a o niečo menšia v dolnej polovici, aby sa zachovala rovnováha čepele.

SweetSpot (Vlastné)

Väčší a optimalizovaný sweetspot

V spolupráci s Kráľovským technologickým inštitútom (KTH) sme testovali aj vibračné vlastnosti Cybershape, t. j. ako sa čepeľ pohybuje. Testy ukázali, že Cybershape má väčší sweet spot umiestnený vyššie na čepeli ako štandardný tvar, ktorý poskytuje väčšiu silu pri úderoch bez straty kontroly nad loptičkou.

 

 


 

 

STIGA CYBERSHAPE CARBON je 5 + 2-vrstvová karbónové drevo, ktoré kombinuje revolučný CYBER tvar so zväčšeným Sweetspotom, čo je dosiahnuté tým, že ideálna odrazová plocha je zväčšená o 11% a spodná časť je zmenšená o 9%. Výborný cit a kvalitu a dostatočnú razanciu dáva drevu karbón umiestnený priamo na jadre z KIRI ( CCF ) 


 

Truls Blade

Truls s Truls Edition Cybershape Carbon CWT

Pre mňa je dôležité, aby som mohol prispôsobiť hmotnosť čepele rôznym herným podmienkam. To mi umožňuje ovplyvňovať hmotnosť čepele a v kombinácii s veľkosťou čepele a silou pri záberoch to vytvára kinetickú energiu.

Čím je drevo ťažšie, tým viac sily a energie sa pri určitej rýchlosti vygeneruje. Napríklad 9-gramová váha (pomenovaná podľa môjho úderu príklepom) je ideálna, pretože väčšia váha znamená väčšiu rýchlosť. Ťažšia váha sa tiež dobre osvedčuje, keď hrám vo veľkej hale, ktorú často zažívam ako "pomalé" prostredie. Najnižšia hmotnosť, 3 gramy, je skvelá pre menšie tréningové haly alebo iné prostredia, ktoré sú vnímané ako "rýchlejšie". Vďaka STIGA CWT je pre mňa jednoduché nastaviť čepeľ k dokonalosti podľa mojich jedinečných herných preferencií.

Truls Möregårdh sa narodil v roku 2002 vo švédskej dedinke Hovmantorp a v rekordne krátkom čase sa stal najžiarivejšou hviezdou švédskeho stolného tenisu. Vo veku 17 rokov sa Truls prebojoval do najvyššej japonskej ligy a počas majstrovstiev sveta 2021 v Houstone využil svoju čepeľ Cybershape na zisk striebornej medaily vo finále proti Fan Zhendongovi.

 

 

 


 

Truls Edition (Vlastné)

Drevo najvyššej kvality poskytuje stabilnú rukoväť

Cybershape Carbon CWT je dostupné s tromi typmi držania: Master/Concave, Classic/Straight and Pen/Penhold.  
Rukoväte pre Cybershape Carbon CWT Truls Edition sú vyrobené z dreva najvyššej kvality a majú drsnosť povrchu, ktorá zaručuje optimálny úchop bez pocitu klzkej rukoväte.

UniqCarbon (Vlastné)

Unikátny kompozit & CCF technológía

Cybershape je 5+2-vrstvová čepeľ založená na technológii CCF (Close Core Fibre), čo znamená, že uhlíková vrstva sa nachádza priamo na drevenom jadre. Výsledkom je väčšia kontrola a rýchlosť vašej hry.
Pomocou ľahkého a technologicky vyspelého kompozitu z uhlíkových vlákien nemeckej výroby sa nám podarilo kompenzovať jeho hmotnosť, takže hoci má Cyberspace väčšiu plochu ako bežná čepeľ, nie je ťažší.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dreva
Počet vrstiev: 5+2
Tempo: OFF+
Zloženie: Kompozit + Drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: