Drevo SpinLord Classic Carbon Premium

Kód: SL204542FL SL204542ST SL204542AN Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: SpinLord
€42,90 €35,80 bez DPH
Typ držania
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

Classic Carbon Premium má vyššiu úroveň kvality, a to najvyššiu prémiovú kvalitu. Dýhy sa vyberajú prísnejšie a kvalita spracovania je na najvyššej hranici.

Vzhľadom na to je cena stále veľmi prijateľná, pretože vysokokvalitné karbónové drevo od iných výrobcov často stojí mnohonásobne viac.

Vonkajšie a medziľahlé dyhy sú vyrobené z materiálu LImba. Jadro dýhy Kiri je pokryté 2 vložkami zo syntetických vlákien z tenkého uhlíkového rúna.

Rukoväte sú vyrobené z masívneho dreva Hinoki. Toto veľmi ľahké drevo znižuje celkovú hmotnosť na veľmi znesiteľných približne 86 g.

V zásade ide o veľmi klasickú kombináciu dýh, ktorá prešla skúškou času. Sme jednoznačne toho názoru, že táto kombinácia dýh je stále lepšia alebo aspoň rovnako dobrá ako tie, ktoré používajú výrazne drahšie experimentálne typy syntetických vlákien a/alebo dýhy z exotických drevín. Drahšie je vždy možné, možno aj vizuálne elegantnejšie (hoci toto drevo nevyzerá zle), ale z hľadiska hrateľnosti je sotva lepšie.

Príjemný je aj skvelý zvuk dreva a nie príliš tvrdý úder loptičky.

Model Classic Carbon tiež nie je úplne tuhý, a preto je vhodný na pasívne údery. V podstate ide o útočnú čepeľ pre modernú európsku hru s topspinom. Táto čepeľ však nie je extrémne rýchla, takže rýchlosť sa pohybuje medzi OFF- a OFF.

Classic Carbon sa v podstate hrá veľmi ľahko, je veľmi dobre ovládateľný vo vzťahu k rýchlosti a dá sa kombinovať takmer so všetkými gumami.

Classic Carbon sa dá samozrejme veľmi dobre kombinovať s krátkymi pupencami, ale na kombináciu s dlhými pupencami alebo antis je možno príliš rýchly (je o niečo rýchlejší ako Ultra Carbon).

PARAMETRE

Rýchlosť 8,5
Kontrola 9
Veľkosť hlavy 155x152 mm / 6,7mm
Krátky popis karbónové drevo s veľmi veľkou kontrolou. Karbónová vložka je hneď na jadre Kiri. .

Dodatočné parametre

Kategória: Dreva
Počet vrstiev: 5+2
Tempo: OFF
Zloženie: Kompozit + Drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: