Poťah STIGA DNA Dragon GRIP

44,90€
  • Bez DPH: 37,42€
  • Výrobca: STIGA
  • Kód produktu: 1712-0901-23
  • Dostupnosť: Skladom

Rýchlosť OFF- > OFF
Tvrdosť špongie Tvrdý
Typ poťahu Soft

• Nový profesionálny priľnavý poťah s tvrdou rýchlou špongiou a lepkavým povrchom

• Ešte viac rotácie 

• Tvrdosť špongie 55° stupňov vám dáva agresívnu rýchlosť s vysokými topspinovými možnosťami

• Made in Germany v spolupráci s Čínskym národným tímom.


Zavedením plastových loptičiek sa začal nový trend vo vývoji moderných útočných poťahov . Tendencia jednoznačne smeruje k tvrdším gumám s veľmi priľnavým a niekedy lepkavým povrchom . S vývojom DNA Dragon Grip sa spoločnosti Stiga podarilo spojiť to najlepšie z modernej špongiovej a povrchovej technológie.


DNA Dragon Grip má veľmi dobrú priľnavosť a lepkavý povrch , ktorý zaisťuje vysokú úroveň kontroly s možnosťou maximálnou rotácie . Na rozdiel od klasických čínskych poťahov, ktoré majú často lepkavý povrch, ale sú o niečo menej dynamické, ponúka poťah  Stiga vďaka technológii nemeckej špongie integrovaný rýchlostný lepiaci efekt s veľmi dobrou dynamikou. Pri 55 ° je špongia na papieri dosť tvrdá, ale vďaka tenzorovej technológii pocitovo je oveľa mäkšia.


DNA Dragon Grip je vyrobená v Nemecku s novou technológiou C-Touch Tensor. Táto pokročilá technológia špongie bola vyvinutá na základe rozsiahlej spätnej väzby od špičkových hráčov a umelej inteligencie (AI) . Digitálnym vyhodnocovaním údajov bola spoločnosť Stiga schopná identifikovať dôležité vlastnosti materiálu, ktoré boli predtým možné iba analýzou tisícov rôznych vzoriek gumy. Výsledkom analýzy údajov je povrch s unikátnymi vlastnosťami a uvedená extra tvrdá špongia s 55 stupňami.


Guma vám pomôže najmä pri podaní a príjme. Vďaka lepivému povrchu je tu možná veľmi vysoká rotácia . Tvrdá špongia má tiež menší katapult, takže hra pri stole a dropovanie  je možné hrať veľmi kontrolovane a presne . V prvom topspine zaujme vysokou priľnavosťou a maximálnou rotáciou . DNA Dragon Grip má veľmi vysokú a dlhú trajektóriu .
PARAMETRE STIGA

Tvrdosť špongie
55° (hard)
Štýl hry
OFF- > OFF
Dodávané hrúbky
2,3 mm
Poznámka Novinka roku 2021 kombinuje tvrdú rýchlu nemeckú špongiu s lepkavým moderným povrchom, ktorý umožňuje veľmi rýchlu a kontrolovanú presnú hru s mimoriadne veľkou rotáciou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA