• PROFI raketa Stiga Inspira CCF + Stiga DNA Platinum XH + Stiga DNA Platinum M

PROFI raketa Stiga Inspira CCF + Stiga DNA Platinum XH + Stiga DNA Platinum M

262,80€

324,70€

  • Bez DPH: 219,00€
  • Výrobca: STIGA
  • Kód produktu: STIGAPL23
  • Dostupnosť: Skladom

Tempo OFF > OFF++

Drevo pre profesionálnych alebo pokročilých hráčov 

Super novinka STIGA. STIGA Inspira CCF Jedno z najlepších driev posledných dôb, určené na moderný štýl hry s plastovými loptičkami. Je to prvé drevo, kde STIGA použila štruktúru inner, čiže karbónová vložka je priamo na jadre, čo dáva drevo príjemný cit dreva ale keď je potreba v ťažkých herných situáciách sa prejaví sa umelá karbónová vložka.

Poťahy STIGA PLATINUM sú najnovším prírastkom v sortimente poťahov tejto značky. Dlhoročný vývoj v spolupráci s čínskym národným tímom priniesol celú novú radu vyslovene profesionálnych poťahov určených pre naozaj pokročilých a veľmi náročných hráčov.

Stiga Platinum XH - najrýchlejší aj najtvrdší z tejto série. Tvrdšia 52,5° špongia hrúbky 2,3mm, v kombinácii s veľmi spinovou vrchnou gumou, robia z tohto poťahu agresívnu útočnú mašinu. Ideálna pre veľmi silnú rýchlu topspinovú hru.  

Stiga Platinum M - medium poťah so 47,5° tvrdou špongiou zaručuje vysokú rýchlosť s maximálnym citom a kontrolou bez straty rotácie. Ideálny na technickú ale aj silovú topspinovú hru 


PARAMETRE

Drevo  STIGA Inpsira CCF
Poťah FhSTIGA DNA Platinum  XH 2,3mm
Poťah BhSTIGA DNA Pltainum M 2,1mm
Krátky popiskombinácia určená pre profesionálnych hráčov, kombinuje nové drevo s poťahy novej generácie. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA