PROFI raketa OSP Vario AC / Tibhar Evolution MX-P

240,12€

266,80€

  • Bez DPH: 200,10€
  • Výrobca: OSP Palatinus
  • Kód produktu: OSPPRMX30
  • Dostupnosť: Skladom

Tempo OFF- > OFF

DREVO:
OSP VARIO AC
novinka ručne robeného dreva z dielne pána Palatinusa. Dlho odkladal uvedenie novej rady driev, dlho testoval a zbieral spätnú väzbu od hráčov, kým uvoľnil na trh tento skvost. Vario AC je dvojrýchlostné kombinované 6-vrstvové drevo, zloženie Koto / Arylat-karbon / Ayous / KIRI / Ayous / Limba . Rýchlejšia OFF strana s Koto vrchnou dýhou a karbónom je dynamická, určená pre agresívnu útočnú hru, druhá strana s vrchnou dýhou LImba je pomalšia, OFF-, vhodné pre všetkých hráčov, ktorí preferujú technickú kontrolovanú topspinovú hru z bakchendeovej strany. 
Ako všetky dreva pána Palatinusa, aj toto drevo neuveriteľným spôsobom vyniká neuveriteľným citom, kontrolou a neuveriteľnou kvalitou. 


POŤAHY:

TIBHAR Evolution MX-P  je profesionálny útočný poťah. Jeden z najbežnejších medzi profesionálnymi hráčmi. Vyniká veľkou rýchlosťou, tvrdšou 47,5 špongiou , a veľmi veľkým spinovým potenciálom.  Poťah je určený pre agresívnych útočných hráčov, ktorí hľadajú veľkú rotáciu a rýchlosť. 


PARAMETRE

Drevo  OSP PALATINUS Vario AC OFF / OFF-
Poťah FhTibhar Evolution MX-P, max 
Poťah BhTibhar Evolution MX-P, max
Krátky popis
Kombinácia pre veľmi náročných útočných hráčov. Ale z důvodu, že drevo vyniká neuveriteľnou kontrolou je vhodné pre hráčov všetkých kategórii. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA