PROFI raketa TIBHAR Szőcs Bernadette Signature 1 + Tibhar Quantuum X Pro (pink) + Evolution MX-P

Kód: 4TT212752_T2970_PP1700
Neohodnotené
Značka: Tibhar
€152,30 –10 %
Tibhar Szocs MX P Quantum X PRO 1
€152,30 –10 % €137 €114,20 bez DPH
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

lepenie

!
Hotová raketa !
Cena je už za hotovú raketu s nelepenými poťahmi a ochrannou páskou po obvode

 

Szocs_bernadett

Parametre / komu by som túto stolnotenisovú raketu odporučil
útočná kombinácia exkluzívne zloženie Szőcs Bernadette, ktorá získa srdce nejednej hráčke stolného tenisu. Drevo je naozaj veľmi kvalitné, a v kombinácii s týmito poťahmi je to kombinácia vhodná ako pre skúsenú útočnú hráčku, tak aj pre začínajúce hráčky stolného tenisu.
Komu odporúčame pokročilí hráči, aktívní hráči, profesionálni hráči
Drevo TIBHAR Szőcs Bernadette Signature 1
Poťah Fh TIBHAR Quantum X PRO, pink
Poťah Bh TIBHAR Evolution MX-P
Rýchlosť OFF > OFF+

 

MX-P Quantum_X_Pink
TIBHAR Evolution MX-P
Táto verzia poskytuje najvyššiu dynamiku a robí tak z MX-P najrýchlejší poťah z rady EVOLUTION. Vďaka dokonalému nastaveniu geometrie pupienkov sa nám podarilo vyrobiť poťah s väčšou pružnosťou, ktorá dodáva útočiacim loptám extra energiu. Vďaka tejto špecifickosti je MX-P veľmi dobre prispôsobená hre každého hráča, pričom nerobí žiadne ústupky, pokiaľ ide o rýchlosť a spin. Čas kontaktu loptičky s drevom je pri MX-P o niečo dlhší ako pri referenčných poťahoch, čo prináša oveľa viac citu.
TIBHAR QUANTUM X PRO
Tibhar Quantum X Pro je rýchly poťah, v ktorej Tibhar vylepšil hlavne rotáciu v mieste úderu loptičky. Povrch ponúka lepšiu kontrolu a preberá viac sily a energie. Dôvodom je novo vyvinutá a prepracovaná tvrdá špongia. Nová technológia POP (Performance on Point) ponúka optimálnu rotáciu a energiu. Tieto dva pojmy najlepšie charakterizujú tento poťah. Dôraz je skutočne kladený na získanie maximálnej rotácie a rýchlosti z povrchu. Povrch je samozrejme ťažšie kontrolovateľný a dá sa kontrolovať len pri extrémne vysokom tréningovom úsilí.

 

signature TIBHAR Bernadette Szőcs Signature 1
toto 7-vrstvové drevo je ideálnou zbraňou na agresívnu a silovú hru pri stole. Rýchlosť a vyváženosť charakterizujú toto drevo na polovičnej vzdialenosti. Kombinácia tvrdých vnútorných dýh a jemnejších vonkajších dýh tvoria vlastnosti, ktoré vyznáva európska špičková hráčka Bernadette Szöcs.

 

Profesionálne lepenie
Každé drevo lepíme profesionálne použitím VOC FREE vodovým lepidlom LAT-X, ktoré vytvára pružnú latexovú vrstvu medzi drevom a poťahom čím vytvára pocit "tunovania" . Lepís sa použitím 2 vrstiev lepidla na drevo a 2 vrstiev na poťah, čo zaručuje vždy dokonalý lep a dlhodobý dynamický účinok stolnotenisovej rakety .  Po nalepení drevo je lisované v špeciálnom stolnotenisovom lise po dobu minimálne 12 hodín. 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: