Poťah Xiom Omega VII Tour i - Hugo Calderano

Kód: O7TI50917B
Neohodnotené
Značka: Xiom
€163,90 €136,60 bez DPH
Vyberte FARBU poťahu
Vyberte HRÚBKU špongie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava tovaru od 2,50€ , od 60€ doprava ZADARMO
Poradíme Vám?
Poradíme Vám ?
neviete si rady, kontaktujte nás a my radi poradíme tel: 0948650071
Vernosť sa vyplatí
7% zľava pre každého registrovaného zákazníka

Podrobný popis

Kórejský výrobca Xiom dosiahol so sériou gumy Omega VII míľnik vo vývoji najmodernejších útočných gúm. S modelom Omega VII Tour teraz Xiom ponúka absolútne špičkovú gumu, ktorú používa aj brazílsky špičkový hráč Hugo Calderano.

Pocit na dotyk sa však zdá byť mäkší, pretože vývojári sa rozhodli pre stredne tvrdý vrchný plášť. Vďaka novým technológiám ElastoFutura a Cycloid zabezpečuje pevná silová špongia spolu s vysoko priľnavým vrchným plátom maximálny prenos rýchlosti pri vhodnom ťahu ruky.

Omega VII Tour i má zďaleka najväčší rýchlostný potenciál zo série gúm Omega VII. Treba však povedať, že táto guma bola vyvinutá pre technicky veľmi skúsených hráčov. Povrch si vyžaduje viac čelného bodu kontaktu s loptičkou, aby bolo možné naplno využiť jeho potenciál. Hráči, ktorí majú dostatočnú techniku, môžu pomocou tejto gumy vstúpiť do nových dimenzií z hľadiska rýchlosti a spinu. Guma je ideálna pre plastovú loptičku. Obrovský rozvoj sily a rotácie je prekvapujúci najmä pri hre z polovičnej vzdialenosti. Tu Omega VII Tour umožňuje veľmi dynamickú topspinovú hru.

Tento variant je špeciálna, exkluzívna guma zo série "Custom Program - Contract Player". Ide teda o elitnú sponzorskú gumu pre kórejských špičkových hráčov z Xiom, ako hrajú Ahn Jaehyun a ďalší.

Momentálne máme gumu na sklade v čiernej farbe s max. 50° tvrdou hubou a v červenej farbe s max. 48°.

Dodatočné parametre

Kategória: Poťahy
Rýchlosť poťahu: OFF > OFF+
Tvrdosť špongie: Hard
Typ poťahu: Soft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: