Stolnotenisová obuv MIZUNO MEDAL 6 - čierna

99,00€

110,00€

  • Bez DPH: 82,50€
  • Výrobca: Mizuno
  • Kód produktu: 81GA191510
  • Dostupnosť: 2-3 dni

- Veľmi ľahká profesionálna obuv
- Veľké tlmenie nárazu
- Protišmyková podošva ktorá nezanecháva šmuhy
- Veľa ventilačných otvorov pre výborné vetranie nohy
- Výborné odpruženie a stabilita
- Tá najlepšia Japonská kvalita


Ľahká ešte k tomu aj technologicky vyspelá  stolná tenisová obuv, vybavená technológiou Mizuno Wave, poskytuje tlmenie a stabilitu, ktorú potrebujete, aby ste zostali konkurencieschopní počas celej hry.


Mizuno Wave

MIZUNO Wave

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú stolnotenisovú obuv - odpruženie a stabilitu. Pri rýchlom pohybe je telo zaťažované, a preto je dôležitá správna kombinácia odpruženia a stability na zníženie rizika zranenia.
Vlnová doska poskytuje výborné odpruženie rozptýlením sily nárazu na väčšiu plochu. Stabilita vlnovej technológie je získaná konštrukčným rozdielom medzi vonkajšou a vnútornou stranou topánky, a tým odoláva stlačeniu medzipodošvy v najviac zaťažovaných oblastiach. Základné prvky odpruženia a stability vo vlnovej doske môžu byť navrhnuté pre akéhokoľvek športovca.Výsledkom je najľahšia, technologicky vyspelá, výkonnostná športová obuv.
Mizuno Wave

MIZUNO INTERCOOL

Táto technológia rieši problém prílišného zahrievania vo vnútri topánky počas pohybu. Malé ventilačné otvory v podrážke zaisťujú nohe vetranie i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje s vrchným priedušným materiálom AIRmesh, a tým chodidlu zaisťuje najvyššie možné pohodlie.
Mizuno XG Rubber

MIZUNO XG Rubber

Podrážka je zo špeciálneho kvalitného materiálu, ktorá perfektne priľne k podlahe a podporuje vysokú trakciu.
Mizuno SR Touch

MIZUNO SR touch

Nový, ľahší a dokonalejšie materiál "s pamäťou". Pohlcuje nárazy a napomáha plynulému prechodu z fázy nárazovej do fázy odrazovej.
Mizuno AP+

MIZUNO ap+

Vyspelý ľahký tlmiaci materiál, ktorý absorbuje nárazy a udržuje hladký a rýchly prechod vďaka svojim rýchlym odrazovým vlastnostiam.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA