• AKCIA - REvolution dezinfekčná sada (ruky+stôl+povrchy)

AKCIA - REvolution dezinfekčná sada (ruky+stôl+povrchy)

20,00€

25,00€

  • Bez DPH: 16,67€
  • Výrobca: Revolution
  • Kód produktu: AKC15202A
  • Dostupnosť: Skladom

Chráň seba aj súpera. Akčná sada dezinfekcia na ruky a čistič stolov a ostatných povrchov !


************************************************************


Použi pred zápasom tento dezinfekciu na ruky, ktorá je dodávaná s praktickým dávkovačom  - pumpičkou.  Obsah balenia je 500 ml + možnosť dokúpenia náhradnej náplne.

Revolution 3.0 Hand Sanitizer 500 ml je viskózna kvapalina s príjemnou citrónovou vôňou. Nanáša sa na ruku, treba ju rozotrieť dosucha. Dezinfekčný prostriedok neobsahuje alkoholu ale obsahom účinné látky, ktoré ničia efektívne  víry, baktérie, plesne!


**************************************************************


S týmto čističom stolov má REvolution riešenie na čistenie a dezinfekciu stolov na stolný tenis. Stoly na stolný tenis sa dajú perfektne vyčistiť v praktickej 500ml fľaši pomocou rozprašovača s pumpičkou a priloženej čistiacej handričky. Tento špeciálny čistič odstraňuje všetky víry, baktérie z povrchu a dezinfikuje ho. Nezanecháva šmuhy.


Revolution 3.0 Surface Cleaner and Sanitizer - povrchový dezinfekčný prostriedok s príjenou vôňou orgovánu. Dezinfekcia je bez obsahu alkoholu, ale obsahuje účinné látky, ktoré efektívne ničia všetky vírusy, baktérie, plesne. Dezinfekcia je vhodná na sanitáciu všetkých povrchov ako sú stoly, podlahy, rozhodcovské stoly, lavice atď. POUŽITIE REVOLUTION ČISTIČA:

- naneste rovnomerne čistič pomocou rozprašovača
- nechajte pár minút pôsobiť
- zotrite priloženou handričkouNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA