Nittaku Premium - loptičky z MS Düsseldorf 2017

Nittaku Premium - loptičky z MS Düsseldorf 2017

Dostala sa mi do ruky taká pekná Nittaku sada, ktorá pozostáva z textilnej taštičky v červenej farbe s logom Nittaku, plastovým držiakom na 2 loptičky Nittaku a sada 3 loptičiek Nittaku Premium ***40+ na jednej strane z klasickou potlačou Nittaku loptičiek, ale na druhej nápis WTTC Düsseldorf 2017Za tú cenu, je to super kauf  :-)))
Aj také super malé puzdro na 2 loptičky, ktoré keď moja 5 ročná dcéra uvidela, že je pink, hneď mi ho zobrala. Na čo jej to bude, to neviem, ale je to pink, a to jej stačí :-))


Taštička je veľmi praktická, hneď som do nej dal špongie na čistenie a čistič. Špongia sa nezašpiní a mám veci na čistenie stále na jednom mieste. (POZOR! Toto nie je v balení tohto sáčku, toto som si tam dal iba ja)Jeden pán zo Stigy mi hovoril, že v profesionálnych súťažiach a na medzinárodnej úrovni sa používajú loptičky klasické, ktoré sa lepia, a je tam vidieť spoj. 

Samozrejme to bolo prvé, že som rozbalil loptičky tie isté Nittaku Premium 40+ ***, ale nie s potlačou (čiže normálne predajné) a tie sú bezšvové, čiže jednoliate, potom som rozbalil tieto, ktoré sa používali na Majstrovstvách sveta v Düsseldorfe, a ejha, tieto sú lepené. Súťaž hráme s loptičkami Xushaofa alebo Joola Flash. Ako Xu tak Joola  sú veľmi podobné loptičky. 


Keď som na tréningu vytiahol loptičku Nittaku, hneď na prvý pohľad je zrejmá brutálne symetrická guľatosť, fakt úžasná. 

Pri prvom dotyku loptičky zo stolom je počuť iný zvuk. Je taký ostrejší, loptičky sú ťažšie, sú pomalšie ale majú konzistentný odskok. ideálne pre topspinovú hru, lebo táto loptička sa dá naozaj perfektne roztočiť.  Ďalej je výborná pre hráčov s materiálom, minimálne k sendviču mi sedí brutálne. Mne loptička maximálne vyhovovala, naozaj veľmi predvídateľný odskok, veľká rotácia a s materiálom super. Ale napríklad môj spoluhráč s §ou nebol spokojný, on hrá väčšinou bez rotácie na hru s rovnými kontrami. 

Ale hráči ktorí hrajú na rotáciu budú hru s týmito loptičkami užívať maximálne. 

LINK NA TENTO PRODUKT NAJDETE TU:
https://www.stolnytenis.sk/nittaku-set-wttc-2017