PROFI raketa (kombi DEF+/OFF-) DMS Wizard + DMS Hellcat + Stiga Mantra S

112,00€

125,00€


Veľmi zaujímavé drevo Der materialspezialist Wizard, ktoré kombinuje 2 rýchlosti. Jedná strana väčšinou forhandová je rýchlosti OFF-, čo je výborné na hru s klasickými softovými poťahmi, pritom backhandová strana je vyhotovená na hru s materiálom, je pomalšia s oveľa vyššou kontrolou ale stále dosť rýchla na výpadové útoky a rýchlosť je DEF+. Táto strana ja ideálna na hru s materiálom ako je sendvič, tráva alebo anti, kde štruktúra dreva maximálne podporí rušivé vlastnosti poťahu.

• Kombinácia drevá Der Materialspezialist Wizard  a veľmi rušivého ale popritom dosť rýchleho poťahu Der Materialspezialist Hellcat robí z tohto dreva naozaj zaujímavé drevo pre hráčov, ktorí už chcú vychutnávať variabilné možnosti, ktoré im vie ponúknuť hra so sendvičom ( v tomto prípade až polotrávou ). Hra s týmto typom poťahu je dosť ťažká, ale kontrola a ovládanie dreva pomôže v rýchlom osvojení tohto štýlu.  Lopty z poťahu Hellcat nepríjemne padajú súperovi do siete, príjem podania je veľmi jednoduchý a aj najnamotanejšie podania je možné jednoducho vrátiť dokonca z nich otvoriť hru.


• Na útočnej strane sme dali poťah STIGA Mantra S, ktorý je veľmi obľúbený medzi aktívnymi obranármi.  Hrúbka 1,7mm sa vyznačuje veľmi veľkou kontrolou, a povrch, ktorý je vyrobený v Japonsku z pravého kaučuku umožnuje generovať veľmi veľkú spodnú rotáciu pri čopovanej obrane, ale z dôvodu menšej hrúbky špongie je možný aj veľmi nepríjemný topspinový útok, keďže poťah generuje malý katapult. 


Celá kombinácia je lepená lepidlom LatX, kde kvôli zachovaniu čo najväčšej rušivosti bola strana s poťahom Hellcat lepená 1 vrstvou lepidla poťah + 1 vrstva na drevo. Forhandová rýchlejšia strana zas kvôli lepšiemu citu pre hru so softami bol lepený 2 vrstvami na drevo a 2 vrstvami lepidla LatX na poťah. 

PARAMETRE

Drevo  Der Materialspezialist Wizard - anatom, kombi DEF+/OFF-
Poťah FhSTIGA Mantra S 1,7mm
Poťah BhDer Materialspezialist Hellcat, 1,5mm
Krátky popisvýborné 2 rýchlostné veľmi rušivé drevo, nielen pre aktívnych obranárov 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA