Drevo Tmount Hinoki Ace

119,90€
  • Bez DPH: 99,92€
  • Výrobca: Tmount
  • Kód produktu: 71204012060x
  • Dostupnosť: Skladom

Tempo OFF
Zloženie Celodrevo
Počet vrstiev 3+2

Tmount je kórejská značka stolného tenisu s veľmi zaujímavými výrobkami. V sérii Hinoki-Carbon sme do nášho sortimentu pridali tri vysoko kvalitné útočné dreva, ktoré sú veľmi presvedčivé z hľadiska ich hracích vlastností.

Okrem absolútneho útočného dreva Hinoki Pro ponúkame s Hinoki Ace a Hinoki Elite ďalšie dve zaujímavé útočné dreva od kórejského výrobcu. Hinoki Ace je druhým najrýchlejším drevom a dá sa klasifikovať ako off-tempo, a preto trochu pomalšie ako Hinoki Pro. Rovnako ako všetky drevá v tejto sérii, aj model Hinoki Ace má štruktúru dyhy 3 + 2. Po mierne hrubšej dyhe jadra nasledujú dve karbónové vrstvy Core X a dve vonkajšie dyhy Kiso-Hinoki.

Hinoki Ace je ideálny pre útočných hráčov, ktorí od zavedenia plastovej loptičky trpeli trocha pomalším tempom a rotáciou vo svojej hre. Drevo prináša späť do hry veľkú časť rotácie a rýchlosti. Zatiaľ čo Hinoki Ace je trochu viac orientovaný na rýchlosť, hráči, ktorí si cenia viac rotácie, by mali uvažovať o Hinoki Elite.

Útočníci, ktorí sa radi orientujú na rýchlosť a radi hrajú z diaľky, si Hinoki Ace skutočne užijú. Drevo je nielen veľmi kvalitné, ale tiež presvedčí svojimi skvelými hracími vlastnosťami. Je to veľmi rýchle ale nie bez kontroly. Umožňuje prekvapivé množstvo rotácie v podaniach a topspinovej hre a v otvorení rotácie.

Naozaj úspešné drevo z Južnej Kórey!

Stručný prehľad detailov:

    Hmotnosť: asi 88 g
    Dĺžka čepele: 15,7 cm
    Šírka čepele: 15,0 cm
    Hrúbka čepele: 6,8 mm
    Štruktúra: tri drevené dyhy a dve uhlíkové vlákna. Vonkajšia dyha vyrobená z japonského Kiso Hinoki

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA